fotoNuo šių metų vasario mėnesio prie Azijos studijų centro darbuotojų komandos prisijungs Linas Didvalis, eisiantis mokslo darbuotojo pareigas. Jo tyrimų sritis – aplinkosaugos politika Rytų ir Pietryčių Azijos regione, ypač klimato kaitos ir miškų apsaugos srityse.

Linas Didvalis įgijo politikos mokslų bakalaurą (2009 m.) ir Rytų Azijos studijų magistrą (2011 m.) Vytauto Didžiojo universitete, daktaro laipsnį (2015 m.) su Monbukagakusho (Japonijos kultūros ir švietimo ministerija) stipendija Tarptautiniame Krikščioniškame universitete Tokijuje, Japonijoje. Taip pat su JASSO stipendija 2007-2008 m. mokėsi Vasedos universitete Tokijuje, o 2011 m. su VDU stipendija – Chung Ang universitete Seule, Pietų Korėjoje.

Dirbdamas Azijos studijų centre, Linas tęs aplinkosaugos politikos tyrimus, vystys bendradarbiavimą su Japonijos, Korėjos ir kitų regiono šalių mokslininkais.