MonbukagakushoJaponijos ambasada Lietuvoje kviečia japonologijos studijų studentus teikti paraiškas Japonijos švietimo, kultūros, sporto, mokslo ir technologijų ministerijos (Monbukagakusho: MEXT) finansuojamoms studijoms Japonijoje.
Stipendija skiriama laikotarpiui, reikalingam pabaigti pasirinktą kursą, kuris turėtų trukti maždaug vienerius metus nuo 2015 m. spalio mėn.

Pagrindiniai reikalavimai:
• Ne žemesnio nei II kurso studentai, studijuojantys japonų kalbą ir kultūrą Lietuvos aukštosiose mokyklose;
• Pakankamos japonų kalbos žinios;
• Geri studijų rezultatai.

Paraišką ir papildomus dokumentus galite rasti Japonijos ambasados tinklalapyje adresu www.lt.emb-japan.go.jp. Paraiškas ir papildomus dokumentus prašome pristatyti:
Švietimo mainų paramos fondui
Aukštojo mokslo programų skyriui
Rožių al. 2, LT-03106 Vilnius

Ant voko su dokumentais būtinai nurodykite „MEXT Japonologijos studijų programa“. Dokumentai į Švietimo mainų paramos fondą (Rožių al. 2, Vilnius) turi būti pristatyti iki 2015 m. vasario 25 d. 16.00 val. Paraiškos gautos vėliau svarstomos nebus.

Informacija apie konkursą teikiama:
Haruka Seto, Japonijos ambasada (M.K.Čiurlionio g. 82B, 03100 Vilnius) el. paštas: culture@vn.mofa.go.jp

Dovilė Rudzenskė, Švietimo mainų paramos fondas (Rožių al. 2, 03106 Vilnius),
tel. 8 5 250 7368, el. paštas: dovile.rudzenske@smpf.lt

Kviečiame aktyviai teikti paraiškas!