img005[1]Balandžio 20 d. 14 val. VDU Azijos studijų centre lankysis choreografė ir šokėja iš Pietų Korėjos Ji Park ir surengs tradicinio Korėjos šokio praktinį seminarą bei atvirą susitikimą su Korėjos kultūrai dedikuotu klubu „Hallyu“ bei visais norinčiais.

Choreografė turi daugelio metų ir įvairių šokio technikų patirtį, yra gyvenusi ir savo kūrybą pristačiusi įvairiose pasaulio šalyse, bendradarbiavusi su žinomais šokio teatrais. Beveik visą šių metų balandį ji reziduoja Lietuvoje ir šiuo laikotarpiu ji veda kūrybines tradicinio Korėjos šokio ir improvizacijos dirbtuves Menų spaustuvėje Vilniuje, lankosi Kauno šokio teatre Aura, bendrauja su vizitą organizuojančiomis menų agentūromis bei artimiau susipažįsta su Lietuvos kultūra bei istorija.

Taip pat balandžio 19 d. 17 val. Ji Park kauniečių publikai pristatys improvizacinio šokio pasirodymą „Laikinumas“ su iš popieriaus gamintu tradiciniu Korėjos kostiumu šokio erdvėje AURA+ (Daukšos g. 34, Kaunas).

Rezidencijos rėmėjai ir partneriai:
Jeollanam-do Culture & Arts Foundation, Arts Council Korea, Menų agentūra Artscape, Meno vadybos platforma Arthesis, Menų spaustuvė, šokio teatras Aura, Vytauto Didžiojo universitetas,VDU Azijos studijų centras.

Lauksime visų Hallyu klubo susitikimams netradiciniu laiku – PIRMADIENĮ (balandžio 20 d.), 14:00, Sugiharos namuose (Vaižganto g. 30)