Sausio mėnesį Azijos studijų centro darbuotojas dr. Linas Didvalis lankėsi Lidso universitete. Vizito metu siekta sužinoti apie universiteto siūlomų Rytų Azijos studijų programų organizavimą, aptarti vykdomus tyrimus, ieškoti galimybių pradėti studentų mainus. Dr. Didvalis susitiko su atstovais iš Politikos ir tarptautinių studijų departamento, Kalbų, kultūrų ir visuomenės departamento, bei Sociologijos ir socialinės politikos departamento. Be to, kad vizito metu buvo apsikeista gerosiomis praktikomis ir pasidalinta patirtimi, pasiektas ir susitarimas pradėti procedūras, leisiančias dėstytojų ir studentų mainus Rytų Azijos studijų srityje.

Lidso universitetas yra viena iš pagrindinių institucijų, vykdančių Rytų Azijos studijas Didžiojoje Britanijoje. Septintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje buvo pradėta nuo sinologijos, tačiau vėliau išsiplėsta į Japonijos studijas, o paskutiniu metu ir korėjistiką. Universitete vykdomos tarpdisciplininės bakalauro ir magistro lygio Rytų Azijos studijų programos.

Vizitas buvo įgyvendintas pagal Erasmus+ Staff Training programą.