Siekdamas skatinti Kinijos ir Lietuvos kultūrinę komunikaciją, praturtinti universitetų kultūrinę veiklą ir skatinti studentų susidomėjimą kinų kalba Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas 2019 m. vasarį organizuoją „1-ąjį  kiniškų rašmenų kūrybinio dizaino plakatų konkursą Lietuvoje“ (angl. „The 1st Chinese Character Creative Design Poster Competition in Lithuania“). Darbai priimami nuo vasario 1 d.

Konkurso reikalavimai:

1. Dalyviai: visi susidomėję Kinijos rašto sistema.
  2. Turinio reikalavimai: plakato objektas- kiniški rašmenys. Plakato dizainas gali vaizduoti rašmens reikšmę, struktūrą arba kitas rašto sistemos formas vaizduojant jas kaligrafiškai arba tapyboje.

Pateikimo reikalavimai:

1. Dalyviai gali pristatyti 1 arba 2 plakatus.
  2. Plakatas turi būti didesnis nei A4 formatas. Plakato stiliaus ir temos apribojimų nėra.
  3. Plakato kairiajame apatiniame kampe aiškiai užrašykite: autoriaus vardą ir pavardę- miestą- mokymosi įstaigą- kontaktinį telefoną. Pvz.: L:ina Alieva-Kaunas-VDU-867****
  4. Darbus pristatykite Konfucijaus Instituto mokytojams savo mokymosi institucijose. Visi plakatai bus surinkti Konfucijaus Institute Vilniuje.

Apdovanojimų tvarka:

Bus apdovanotos trys prizinės vietos bei įteikiami papildomi apdovanojimai. Konkurso rezultatai bus paskelbti kovo pradžioje. Konfucijaus Institutas nugalėtojams įteiks prizus ir sertifikatus. Konkurso laureatų darbai bus eksponuojami kartu su daugiau nei 100 kitų darbų parodoje „Kiniškų rašmenų plakatų dizaino paroda 2019“ (angl. „2019  Chinese Character Poster Design Invitational Exhibition“).

Darbus galima teiki: 2019 m. vasario 1 – 25 dienomis.

Daugiau informacijos: Ma Haiyan tel.: 867454607

Rėmėjas: Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas.