Kviečiame į profesoriaus Heo Yong iš Hankuk užsienio kalbų universiteto (Pietų Korėja) paskaitą apie faktorius, lemiančius užsienių kalbų, o ypač korėjiečių, mokymąsi. Paskaita vyks anglų kalba.

Kaip kalbos mokymasis skiriasi, kai mokomės gimtosios kalbos ir užsienio kalbos? Kokie veiksniai veikia, kai stengiamės tobulinti savo užsienio kalbos įgūdžius? Profesoriaus Heo paskaita nagrinėja šią temą naudodama korėjiečių kalbą, kaip pavyzdį. Paskaitoje išskirti atvejai rodo, kaip gimtoji kalba gali padėti bei trukdyti užsienio kalbos mokymuisi.

Prof. Heo įgijo lingvistikos magistro ir daktaro laipsnius SOAS Londono universitete bei dirbo HUFS Korėjiečių kalbos ir kultūros centro dekanu ir Tarptautinės korėjiečių kalbos mokymo asociacijos vadovu.

Renginį organizuoja VDU Azijos studijų centras ir KSI Kaunas.

Vieta: 106 auditorija, VDU, V. putvinskio g. 23, Kaunas.
Data: 2019 m. liepos 4 d.

Renginys nemokamas ir atviras visiems.