Pekino normalinis universitetas patikėjo Užjūrio Kinijos federacijai Europoje rekomenduoti 100 kandidatų iš įvairių šalių verslo administravimo ir viešojo administravimo magistro studijoms (studijos vykdomos anglų kalba). Kviečiame teikti paraiškas.

Tik tie studentai, kurie bus rekomenduoti Europos sąjungos asociacijos, turės galimybę gauti 60 000 juanių stipendiją mokslui dvejiems metams, nemokamą apgyvendinimą, 2 000 juanių mėnesinėms išlaidoms bei nemokamą sveikatos draudimą. Pareiškėjai turi turėti bakalauro diplomą ir gerus anglų kalbos įgūdžius.

Paraiškas galima teikti iki 2021 m. balandžio 30 d.

Daugiau detalių apie paraiškos formą, reikalavimus ir reikalingų dokumentų sąrašą galite sužinoti susisiekę su Užjūrio Kinijos federacija Lietuvoje atstove Janet el. paštu: janetjane28@163.com