10848787_928235580528281_6817611664976014705_o

Ilgą laiką Korėja ir jos kultūra buvo atskirta nuo pasaulio, tačiau nuo 2005 metų ji darosi vis populiaresnė. Vienas pagrindinių Korėjos tikslų – įsitvirtinti tarptautinėje rinkoje kaip lygiavertė Rytų Azijos šalis. Pietų Korėjos ir ja besidomiančių žmonių dėka šiuo metu mes galime susipažinti su korėjiečių kultūra, papročiais, kulinarija, visuomeniniu gyvenimu, pamatyti korėjietiškus filmus ir dramas, taip pat išgirsti korėjietiškos muzikos.

Nuo tada, kai visame pasaulyje pradėjo populiarėti Korėjos kultūra, vadinama Hallyu (kor. 한류, išvertus „Korėjos banga“), ji pasiekė ir Lietuvą. Hallyu – tai Pietų Korėjos pop kultūros, tokios kaip K-pop muzikos stilius, korėjietiškos dramos bei filmai, skleidimasis pasaulyje. Tad Hallyu mylėtojai nusprendė vienytis ir įkurti pirmąjį Korėjos mylėtojų klubą Lietuvoje. Oficiali klubo įkūrimo data: 2010 m. vasario 17 d. Įsteigdami šį klubą, siekiame skleisti nuostabią ir unikalią Pietų Korėjos kultūrą, kad žinios apie vaizdžiai vadinamą „Rytmečio gaivos“ šalį pasiektų kiekvieną iš mūsų, kaip ir geriau žinomos Kinija ir Japonija.

Norime jus supažindinti su Korėjos kultūra, istorija, kinematografija, muzika, taip pat stengsimės suteikti galimybes interaktyviai pabendrauti su korėjiečiais, gyvenančiais ar studijuojančiais Lietuvoje.

Apsilankykite mūsų puslapyje Facebook socialiniame tinkle!