ProfilioKviečiame dalyvauti Vytauto Didžiojo universiteto Azijos savaitės 2017 (VDU Azijos savaitė 2017) renginiuose, kurie vyks kovo 6–10 dienomis Vytauto Didžiojo universitete ir kitose viešose erdvėse.

VDU Azijos savaitė yra yra penkių dienų trukmės renginių ciklas, skirtas supažindinti visuomenę su Rytų Azijos regionu, populiariai ir patraukliai perteikiant kultūros, kalbų, kovos menų ypatybes, pristatant visuomenei virtuvę bei įvairenybes, susijusias su Japonija, Korėja ir Kinija. Trečią kartą vyksiančią VDU Azijos savaitę organizuoja studentų klubai „Hashi, „Wu Wei“, „Hallyu“ ir VDU Azijos studijų centras kartu su socialiniais partneriais.

VDU Azijos savaitė 2017 – tai jau trečiasis renginių ciklas su tokiu pavadinimu. 2016 metų pavasarį vykusi Azijos savaitė susilaukė daug dėmesio iš žiniasklaidos priemonių bei visuomenės. Nuotraukas iš 2016 pavasarį bei 2014 rudenį vykusių renginių galite pamatyti čia.

Renginių programa:

Tarp VDU Azijos savaitės 2017 rėmėjų yra Japonijos ambasada Lietuvoje, Korėjos ambasada Lenkijoje, Kinijos Liaudies Respublikos ambasada Lietuvoje, Korėjos kultūros centras Varšuvoje, “Hof Hotel”, salonas “Jaukūs namai”, Sugiharos fondas “Diplomatai už gyvybę”, UAB “Joldija”, Punto Jazz, Kauno anime klubas “Kurokawa”, Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas, Lietuvos sporto universitetas, Baltijos Wing Tsun KungFu asociacija, Kyumeikan Kendo Dojo Lietuva ir kt.

Daugiau informacijos apie tikslesnius laikus ir vietas paskelbsime jau netrukus. Sekite mūsų Facebook bei oficialų puslapį.

Visos savaitės metu Caif Cafe kavinės Kaune pasiūlys Jums Azijos Latte su aštriais prieskoniais.